У Вінниці пропонують пустити муніципальний автобус по вулиці Янгеля. Петиція

У Вінниці пропонують пустити муніципальний автобус по вулиці Янгеля. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Максим Кучерявий.

“Вулиця Янгеля (Фрунзе) є важливою транспортною артерією Замостянського району. Проте на даний момент на відрізку від вул. Київської до вул. Замостянської нею рухаються лише приватні перевізники у тісних малогабаритних автобусах і тролейбус №15.

Натомість наявні маршрути муніципального автобуса їдуть по вул. Київській, таким чином дублюючи маршрути тролейбусів. Прошу додати маршрут муніципального автобусу, або змінити один з існуючих (№20 чи №30), щоб він проходив по вул. Янгеля.
В районі вул. Янгеля розташовано багато житлових будинків, Кооперативний інститут, спорткомплекс “СКА”, Центральний стадіон, Прозорий офіс, школи та дитячі садки. Тому попит на громадський транспорт є досить високим.

Враховуючи вимоги соціального дистанціювання у громадському транспорті , під час карантину потреба у муніципальних автобусах стає ще більшою, адже у маршрутках дотримуватись правил перевезень значно складніше. ” – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Попередня публікаціяЧи запрацює залізниця на Вінниччині вирішать в ОДА
Наступна публікаціяУ Вінниці зелену зону перетворили на незаконну стоянку. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я