На Вінниччині виявили незаконне користування надрами землі. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області за межами села Добрянка Ямпільського району Вінницької області, із застосування квадрокоптера, було виявлено територію з явними ознаками користування надрами для видобування пісковику.

По прибуттю на місце було виявлено знаряддя видобутку та видобутий камінь пісковик підготовлений для навантаження.

Після повідомлення на гарячу лінію 102 про виявлене правопорушення на місце події прибули представники та керівництво Ямпільського відділення поліції, які провели слідчо-оперативні заходи та вилучили незаконно видобутий камінь.

На даний час по даному факту вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

За межами села Добрянка Ямпільського району виявлено незаконне користування надрами !

За межами села Добрянка Ямпільського району виявлено незаконне користування надрами !Працівниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області за межами села Добрянка Ямпільського району Вінницької області, із застосуванням квадрокоптера, було виявлено територію з явними ознаками користування надрами для видобування пісковику. По прибуттю на місце було виявлено знаряддя видобутку та видобутий камінь пісковик підготовлений для навантаження. Після повідомлення на гарячу лінію 102 про виявлене правопорушення на місце події прибули представники та керівництво Ямпільського відділення поліції, які провели слідчо-оперативні заходи та вилучили незаконно видобутий камінь.На даний час по даному факту вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 240 ККУ.

Опубліковано Державна екологічна інспекція у Вінницькій області Понеділок, 25 травня 2020 р.

Попередня публікаціяНа Вінниччині завершили ремонт дороги у Немирові. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці ремонтують спортивний майданчик на території школи №2. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я