За квітень у Вінниці придбали нових авто на три мільйони доларів

У квітні у Вінниці та області зареєстрували 100 нових автомобілів. Це на 35% менше ніж в аналогічний період минулого року.

Сума витрат вінничан минулого місяця в регіоні склала $3 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Найпопулярнішою маркою було Renault, яких зареєстрували 27 авто на суму $400 тис. Також попитом користувалися Kia і Toyota, аналітику ринку оприлюднив сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестселером у Вінниці став кросовер Kia Sportage. Крім нього були популярними Renault Duster і Renault Logan.

Серед зареєстрованих авто 46% – машини з дизельними моторами, а середній об’єм двигуна становив 2 тис сантиметрів кубічних.

Загалом у квітні в Україні зареєстрували майже 3,7 тис нових автомобілів на суму $120 млн. Це на 46% менше ніж в аналогічний період минулого року. Рекордсменом по падінню продажів стало Закарпаття. Там кількість реєстрацій нових автомобілів впала на 78%. Найменше карантин зачепив Волинь, де падіння продажів склало 13%.

Нагадаємо, у першому кварталі 2020 року у Вінниці та області придбали 570 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $29 тис.Попередня публікаціяНа Вінниччині згоріла господарча будівля. Фото
Наступна публікаціяЯк працюватиме міський та міжміський транспорт у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я