Home Новини Які рекомендації отримали дитячі садочки у Вінниці від МОЗ

Які рекомендації отримали дитячі садочки у Вінниці від МОЗ

0
Які рекомендації отримали дитячі садочки у Вінниці від МОЗ

В школу цьогоріч діти вже не підуть, а от дитячі садочки уже скоро запрацюють.

МОЗ опублікував пропозиції про організацію протиепідемічних заходів в період карантину під час (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ), а також роботи закладів дошкільної освіти. Про це йдеться на сайті Міносвіти з посиланням на розпорядження головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, повідомляє Уніан.

 Рішення про відкриття дитячих садочків обіцяють прийняти 20 травня але запрацюють вони не раніше початку роботи громадського транспорту.

Отже згідно рекомендацій, перед початком роботи всім працівникам дошкільних установ мають вимірювати температуру. Якщо вона понад 37,2 градуса, вихователь до роботи не допускається. Температурний скринінг дітей проводитимуть при вході в заклад і кожні 4 години з занесенням показників у відповідний журнал. Якщо вона понад 37,2 градуса, діти до садка також не допускаються.

Ранковий прийом дитини проводить вихователь групи поза будівлею садочка. Батьки або супроводжуючі повинні мати маску або респіратор. Очікування на території саду має бути обмежено.

На вході до закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками. На період карантину забороняється використовувати: багаторазові тканинні рушники, м’які іграшки, килими з довгим ворсом, перебувати у взутті в закритому приміщенні. Прибирання приміщення у МОЗ пропонують дезінфекцію поверхонь не рідше, ніж кожні 2 години і відразу після закінчення занять.