Home Новини Вінницькі водії тепер не матимуть штрафних балів за порушення доведеться платити грошима

Вінницькі водії тепер не матимуть штрафних балів за порушення доведеться платити грошима

0
Вінницькі водії тепер не матимуть штрафних балів за порушення доведеться платити грошима

У четвер, 14 травня, набрав чинності Закон України від 24 квітня 2020 року № 566-ІХ «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо штрафних балів», повідомляє прес-центр Судової влади України.

Раніше 13 травня документ був опублікований у газеті «Голос України».

«Закон виключає з КУпАП норми про дію адміністративного стягнення у вигляді штрафних балів, що накладається на громадян за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі.

Зміни стосуються пункту 2-1 частини першої статті 24, частини другої статті 27, статті 27-1, а також абзаців 2 частини першої та другої статті 122 КУпАП.

Нагадаємо, що до цього кожному громадянину, який має право керування транспортним засобом, щорічно з початку року (з дня отримання права керування транспортним засобом) і до кінця року нараховувалось 150 балів.

У разі фіксації правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі від загальної кількості балів громадянина, який скоїв правопорушення, в минулому віднімалась кількість штрафних балів, передбачених відповідною статтею.

Тепер штрафи потрібно буде оплачувати лише грошима», — йдеться у повідомленні порталу Судової влади України.