У Вінниці поліцейські розшукали неповнолітню дівчину, яка зникла в Житомирській області. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції.
Працівники ювенальної превенції м.Вінниці надали допомогу в розшуку дитини колегам із Любарського ВП ГУНП у Житомирській області. За словами начальника відділу ювенальної превенції Вінницького відділу поліції Володимира Борищука, 16-ти річна дівчина близько тижня тому самовільно покинула місце проживання через непорозуміння з матір’ю.
Житомирські колеги надали інформацію можливого місця перебування дитини. Ювенальні поліцейські знайшли дівчинку у м.Вінниці у сестри її подруги.
Сім’я , в якій виховується дівчинка, перебуває на обліку в службі у справах дітей як така, що опинилась в складних життєвих обставинах. Зі слів неповнолітньої , вона пішла з дому через сварки з матір’ю, яка періодично зловживає спиртним. Дитину передано ювенальним поліцейським Житомирщини. Її подальшу долю вирішуватиме служба у справах дітей. З початку року поліцейські Вінниччини розшукали 146 зниклих дітей.
![На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97811089_3101481999910188_2539870502952894464_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=15AOl_pD5MIAX-opoGT&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=b40ab61fb44b353ceeb23b2fe194d470&oe=5EE2853D)