Home Відео На Вінниччині на сьогодні 654 випадки зараження COVID-19

На Вінниччині на сьогодні 654 випадки зараження COVID-19

0
На Вінниччині на сьогодні 654 випадки зараження COVID-19

Про кількість заражених коронавірусом на Вінниччині, сьогодні, 14 травня розповів, під час ранкового брифінгу губернатор області Владислав Скальській. За його словами, за останню добу в області лабораторно підтвердили 26 нових випадків. Також, він відмітив позитивну динаміку одужання, на сьогодні це вже 355 людей. У лабораторному центрі проаналізовано більше ніж 12 тисяч зразків біоматеріалів.

“Обласною комісією з техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ми прийняли рішення про виділення додаткових коштів на закупівлю нового ампліфікатора та витратних матеріалів для нього. Для того щоб на щоденній основі забезпечити додаткову потужність, щодо ПЛРтестування. Наше завдання забезпечити якісне відпрацювання усіх планових госпіталізацій,усіх з пневмоніями, усіх підозрюваних, усіх контактних осіб”, – розповів Владислав Скальській.

Як розповів Владислав Скальській, на сьогодні в області 12 людей знаходяться у важкому стані, двоє на апараті штучної вентиляції легень та закликав жителів області, зберігати свідоміть та дотримуватись карантинних обмежень.