У Вінниці за 50 днів діяльності ініціативи «СтопВірус» представники фонду надали захисні засоби 48 медичним закладам міста та області

У Вінниці за 50 днів діяльності ініціативи «СтопВірус» представники фонду надали захисні засоби 48 медичним закладам міста та області. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Загалом вони передали медичним працівникам 5320 штук бахіл, 745 л дезинфікуючого розчину, 1761 шт. захисних костюмів, 50 700 шт. масок, 1602 шт. захисних щитків, 300 комплектів постільної білизни, 6745 шт. респіраторів різних видів, 17 пачок рукавичок. Було придбано ліків на суму 906 026 грн. До Вінницького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я передали ампліфікатор для проведення ПЛР-діагностики https://cutt.ly/vynuow1 , три мініцентрифуги та термостат.

У Вінниці на початку поширення коронавірусної інфекції за ініціативи Володимира Гройсмана на базі фонду «Подільська громада» було створено спеціальний фонд «СтопВірус». Його підтримав міський голова Сергій Моргунов, соціально відповідальний бізнес та вінничани. За час існування спецфонду на його рахунки надійшло понад 4 млн грн.

З середини березня представники БФ «Подільська громада» майже щодня передавала медичним закладам благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус». Її отримали не тільки лікарні Вінниці, а й усі районні медичні заклади.

«За 51 день діяльності, наша громада змогла мобілізуватись і акумулювати більше 4 млн грн, і це лише коштами, ресурсно на спецфонд Стопвірус надійшло допомоги більш ніж на 2 млн грн, і це у такий нелегкий час. Ми щиро дякуємо усім, хто допомагає нам бути ефективними провідниками між громадою та лікарями», – сказала голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова.

Попередня публікаціяУ Вінниці вночі проводять ремонт трамвайних колій та асфальтують дороги. Фоторепортаж
Наступна публікаціяУ Вінниці до кінця травня триватиме перевірка приміщень споживачів у рамках підготовки до наступного опалювального періоду

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я