У Вінниці проходить онлайн-марафон «EuroArt»

У Вінниці проходить онлайн-марафон «EuroArt». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під час карантинних обмежень заходи у сфері культури відбуваються онлайн. Так, нещодавно розпочався онлайн-марафон «EuroArt»: щодня, з 10 по 16 травня, віннчинам будуть пропонувати новий маршрут по мистецькій мапі Європи. Проєкт проходить до Дня Європи. Під час марафону вінничани можуть побачити різноманітні пам’ятники книгам, читачам та літературним героям, що є у різних куточках Європи. Також дізнаються цікаву інформацію про Фридерика Шопена, характерні мелодії французьких шансоньє, про творчість засновника музики в стилі бароко – Антоніо Вівальді, історію джазу тощо.

Вінницька міська централізована бібліотечна система відкрила проєкт інформацією про скульптури, пам’ятники читача з книгою у різних країнах Європи. Як йдеться на сторінці Вінницької міської централізованої бібліотечної системи https://cutt.ly/dynyIM8 у фейсбуці, у різних містах Європи існує величезна кількість скульптурних композицій, присвячених книгам, читачам, літературним героям. Всі вони оригінальні і незвичайні. Бажаючі можуть подивитись добірку унікальних скульптур на сторінці закладу. 

«Більшість видів, жанрів, стилів та напрямків мистецтва зародилися саме в Європі. А познайомлять нас з їх розмаїттям наші творчі і креативні працівники мистецьки закладів міста. Починаючи з 10 травня очікуйте на щоденні цікаві публікації в онлайн-марафоні «EuroArt». Тож вирушаймо в мистецьку онлайн-мандрівку Європою. Цей проект передбачає популяризацію різних видів мистецтва, що формувалися в Європі в різні епохи та ознайомлення з їх стилістичним розмаїттям», – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.  

Сьогодні на фейсбук-сторінці Вінницької дитячої музичної школи №1 https://cutt.ly/Kynucbu вінничанам розповіли про класика польської національної музики Фридерика Шопена, епоху романтизму, вальс. 

КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» на фейсбук-сторінці https://cutt.ly/vynuLTp запланував сьогодні розповісти про грайливі і характерні мелодії французьких шансоньє. 13 травня у онлайн-марафоні «EuroArt» – День барокко. Тож, завтра, Вінницька дитяча музична школа №2 запланувала розповідь про творчість засновника музики в стилі бароко – Антоніо Вівальді https://cutt.ly/6ynu2M9 .

Також 13 травня з вінницькою архітектурою в стилі бароко познайомить Центр історії Вінниці https://cutt.ly/3yniuPr . 14 травня про динамічну історію джазу, наповнену захоплюючими подіями, розповість Вінницька дитяча школа мистецтв (відділення образотворчого мистецтва) https://cutt.ly/zyniho9 . У цей же день працівники музею М.М. Коцюбинського запрошують вінничан вирушити в «Європейські мандри» стежками Михайла Коцюбинського https://cutt.ly/lyniYbd

А 15 травня відбудеться онлайн-марафон «Танцюємо разом». Цього дня всі бажаючі зможуть познайомитись з танцями Європи разом з Міським палацом мистецтв https://cutt.ly/tyniAk2 А Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька» розповість про історію та сучасність класичного танцю https://cutt.ly/eyniHNK
На 16 травня заплановано публікацію про європейське комедійне кіно від кінотеатру «Родина» https://cutt.ly/gyniZlg

А про яскраві циркові арени Європи розповість Вінницький міський клуб https://cutt.ly/1yniMXB

Попередня публікаціяУ Вінниці поліція відкрила провадження через бійку на проспекті Коцюбинського
Наступна публікаціяУ Вінниці відновлює свою роботу велопатруль. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я