У Вінниці мер проінспектував реконструкцію спортивного ядра школи №33. Фоторепортаж

created by dji camera

У Вінниці мер проінспектував реконструкцію спортивного ядра школи №33. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Облаштовувати сучасний стадіон біля школи №33, що по вул. В. Порика, розпочали у жовтні минулого року.

Тут будують футбольне поле  зі штучним покриттям, трибуни для глядачів, бігову доріжку, майданчик для стрибків у довжину, майданчики для гри у баскетбол та волейбол, гімнастичний майданчик, майданчик зі спортивними тренажерами, а також смугу перешкод для військово-патріотичного виховання. 

«Розпочали ми роботи у жовті, і завершення у нас по графіку у вересні, це з урахуванням здачі в експлуатацію. Зроблено повністю сучасне освітлення, облаштовано смугу перешкод для військово-патріотичного виховання учнів.  Будуть облаштовані роздягальні та господарські будівлі. Загалом роботи виконані на 85%», – розповів директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець. 

Наразі будівництво спортивного ядра ведеться повністю за кошти Вінницької міської ОТГ. Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що у місті уже не перший рік комплексно підходять до питання розвитку інфраструктури навчальних закладів.  На сьогодні оновлену спортивну базу мають більшість загальноосвітніх навчальних закладів міста. Зокрема, сучасні спортивні ядра, які є комплексним спорудженням для різних видів спорту,  облаштовані біля шкіл №34,35, 10, 20, 26, 30, 31 та інших.

«Створюємо з 2011 року комфортні умови для занять фізкультурою у навчальних закладах, а також для мешканців у різних районах міста. За підтримки Державного фонду регіонального розвитку та при підтримці Уряду Володимира Гройсмана ми збудували повноцінне футбольне поле біля Палацу дітей та юнацтва. Якщо говорити про цю  школу, то тут було зроблено комплексне утеплення у 2018 році, в минулому році було прийнято рішення про реконструкцію спортивного ядра: ми тоді домовилися з Урядом Гройсмана щодо виділення відповідного ресурсу в розмірі 6,5 млн грн по відповідній програмі підтримці спортивних полів. На цей рік ми подали на ДФРР заявку на 10 млн грн, але, на жаль, у зв’язку в тому числі із пандемією і певними економічними труднощами й кризою,

Уряд скасував виділення цих коштів. Думаю, що це ми будемо завершувати за рахунок міського бюджету, враховуючи, що тут 85% готовності, ми однозначно до вересня маємо запустити цей комплекс.  Що стосується навчальних закладів, ми підходимо до цього питання комплексно: це утеплення самих закладів, створення відповідної інфраструктури, матеріально-технічна база в самих школах, наприклад, по програмі «Нова Українська школа». Це і певні вимоги до покращення харчування дітей, і ви знаєте, що ми застосовуємо програму по різних школах з точки зору оновлення меню. Продовжимо закупівлю пароконвектоматів», – розповів міський голова Сергій Моргунов.

Директорка загальноосвітньої школи №33 Наталя Сидоренко зазначила, що діти чекають з нетерпінням виходу із карантину, та розповіла, як проходили уроки фізкультури у закладі раніше.  «Уроки фізкультури проходили в основному або у спортивному залі або на цій території, але вона, на жаль, не була настільки придатною для якісного проведення уроків, бо не була облаштована. Тепер це широке поле для великих можливостей».

Також неподалік школи облаштували підземні контейнерні майданчики для збору побутових відходів. Це створить більш комфортні умови для мешканців, які проживають поруч, а також переваги з погляду екологічних та естетичних критеріїв. Варто зазначити, що це уже четвертий такий майданчик, облаштований у місті.

Попередня публікаціяНа Вінниччині ремонтують міст через річку Мурафа. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці на Хмельницькому шосе трамвай зіштовхнувся з автомобілем. ФОТО

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я