Політична активність Продивуса у Вінниці може бути пов’язана з фінансовими проблемами

Для тих хто не в темі вінницьких політичних розкладів, новина про черговий тендер на сотню мільйонів гривень не здивує. Навіть якщо ці тендери розіграли між собою компанії афільовані з бізнес-структурами відомого вінничанина Володимира Продивуса, – пише в соціальній мережі спільнота "Політика по-вінницьки".

Мова йде про розслідування порталу "Наші гроші", який спеціалізується на моніторингу державних закупівель та тендерних зловживаннях.


Читати: Оточення Продівуса розіграло 113 мільйонів на ремонт мосту і найняло на субпідряд Шкіля


При цьому політична активність вінницького бізнесмена та екснардепа від “Партії регіонів” співпала з фінансовими проблемами його корпорації “Укрмостобуд”.

Якщо уважно придивитись до інформаційного та політичного поля Вінниці за останні декілька місяців стає очевидно – політичні інтереси у Володимира Степановича у Вінниці є. І чим більше він та його вінницькі молодші товариші: нардепи з фракції “Слуга народу” цю активність нарощують, тим більше ріже око скупий рядок журналістів розслідувачів про оголошене банкрутство ПАТ “Мостобуд”, яке входило до корпорації «Укрмостобуд», яка належить Володимиру Продивусу, – зазначає фейсбук спільнота.

Місцеві політичні оглядачі припускають, що за політичною активністю Володимира Продивуса, який останнім часом зосередився на критиці міської влади обласного центру, можуть бути переважно економічні мотиви.

Адже бюджет міста Вінниці в минулому році сягнув майже 5 мільярдів гривень.

Якщо взяти до уваги, що бюджет Вінниці у 2019 році сягав 5 мільярдів гривень, стає все більш очевидно: політика виникає там, де є економіка,- аргументує своє припущення “Політика по-вінницьки”.

Попередня публікаціяУ Вінниці на Хмельницькому шосе трамвай зіштовхнувся з автомобілем. ФОТО
Наступна публікаціяСервісні центри МВС Вінниччини відновили свою роботу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я