У Вінниці планують відкрити Veteran Hub

У Вінниці планують відкрити Veteran Hub. Про це повідомляє видання Армія Інформ. Окрім Вінниці, ветеранський простір функціонуватиме в Дніпрі  та Києві. Нині триває робота з підготовки до відкриття: пошук приміщення, знайомство з партнерами, набір команди тощо.

Ветеранський простір буде створений для централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки, їхнім рідним та близьким, а також підтримки процесу їхньої інтеграції в цивільне життя. Від початку роботи проєкту в 2018 році його відвідали вже близько 26 тисяч осіб, з них понад 4000 отримали персональні послуги. А відомими у всій Україні резидентами проєкту є, зокрема,  Юридична сотня та Veterano Group.

– Veteran Hub – це, насамперед, майданчик для співпраці різних людей та організацій, які готові підтримувати ветеранів. Але ми не працюємо як об’єднання різних організацій, ми працюємо як платформа, яка розробляє стандарти. І, відповідно, всі ті, хто працює разом із нами на цій платформі, мають відповідати цим стандартам. Вимоги є обов’язковими й доволі високими як для України. До прикладу, це чіткі стандарти надання психологічних послуг: у яких умовах має проходити консультація, яку кваліфікацію повинен мати працівник, що її надає, якими протоколами він керується тощо. Це етичні стандарти: як клієнт має почуватися і які права він має в просторі, що надає йому послуги. Це саме стосується всіх послуг, − зазначила Івона Костина.

Основна мета  роботи  Veteran Hub  регіонах – надати доступ не просто до послуг, адже ветерани так чи інакше його мають на всіх рівнях навіть у віддалених районах, а до якісних послуг.

Попередня публікаціяНа Вінниччині знешкодили артилерійські снаряди та авіабомбу
Наступна публікаціяУ Вінниці вихованці Центру VinSmart розпочали челендж «Лікарі– наші герої»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я