На Вінниччині підвищення пенсії уже в травні отримають більше 96 тисяч пенсіонерів

У Вінницькій області на травневі пенсії вже спрямували 462,1 мільйони гривень.

Сьогодні, 7 травня, на пенсійні виплати направили іще 2,8 млрд грн. Від початку місяця пенсії вже профінансували на суму 11,5 мільярдів гривень, повідомляє Пенсійний фонд у Facebook.

З 29 квітня Пенсійний фонд, за затвердженим графіком, почав фінансування травневих пенсій – на виплати направили 689,6 млн грн. На наступний день ПФУ виділив ще 502,5 млн грн. 4 травня ПФУ направив на ці цілі 1,4 млрд грн, 5-го – профінансував пенсії ще на 4,7 млрд грн, а 6-го – на 1,4 млрд грн.

1 травня ПФУ провів індексацію пенсій на рівні 11%. Автоматичний перерахунок торкнувся 9,9 млн українських пенсіонерів, але підвищені пенсійні виплати отримають 8,36 млн осіб. Мінімальне зростання складе 100 грн. У свою чергу, як повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебная, розмір пенсії зросте в середньому на 260 грн.

Кого торкнеться підвищення

«Відповідно, для осіб, які мають великий стаж, але отримували невелику заробітну плату, Урядом встановлено державну гарантію, яка вже з 1 травня 2020 року забезпечить їх пенсію у розмірі не меншому, ніж 2100 грн, що більше від мінімальної пенсії на 462 грн, або 28,2%. Дане підвищення отримали 96,2 тис. пенсіонерів області», – повідомляють в ПФУ у Вінницькій області.

Як повідомляє Головне управління пенсійного фонду у Вінницькій області, станом на 7 травня 2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області на пенсійні виплати спрямовано 462,1 млн грн:

218,1 млн грн – на виплати через банки;
244 млн грн – на виплати через відділення АТ «Укрпошта».

Пенсії через банківські установи профінансовано по 7 травня, відділення поштового зв’язку – з датами виплати по 11 травня включно.

Попередня публікаціяВінничани можуть подавати заявки на участь у «Бюджеті громадських ініціатив». Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці привітали ветеранів Другої світової

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я