У Вінниці збирають підписи за відновлення роботи громадського транспорту у звичайному режимі

У Вінниці збирають підписи за відновлення роботи громадського транспорту у звичайному режимі. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Іван Супряга.

Прошу прийняти рішення про відновлення роботи міського транспорту в звичайному режимі з 12 травня. Саме з цієї дати сьогоднішнім рішенням уряду буде суттєво послаблений карантин. У Вінниці та області з 17 квітня тримається доволі оптимістична динаміка щодо захворюваності на коронавірус, більше того, саме наш регіон є рекордсменом в Україні за кількістю тих, хто одужав при відносно низькій кількості нових випадків коронавірусу.

А отже, відновлення роботи громадського транспорту міста в звичайному режимі з 12 травня (після завершення травневих свят) буде цілком обгрунтованим. З обмежень залишити лише масковий режим та заборону перевезення кількості пасажирів, яка перевищує встановлену виробником ТЗ кількість сидячих місць. Таким чином можна знайти золоту середину між санітарно-епідеміологічною стороною питання та фінансовою. Кожен день “спеціальних перевезень”, які роблять недоступним громадський транспорт для більшості вінничан, виливаються у шалені збитки як для Вінницької транспортної компанії, так і для загалом для нашого міста. А отже, чим раніше буде відновлено перевезення у міському транспорті в звичайному режимі, тим меншими будуть втрати для міського бюджету і тим більше раніше запланованих міською владою соціальних та інфраструктурних проектів вдастся виконати.

Також прошу міську раду звернутися до уряду з проханням дозволити в рамках запланованого урядом “адаптивного карантину” з 12 травня відновити хоча б приміське автобусне сполучення з Вінниці до сіл Вінницького та сусідніх із ним районів, а також рух приміських поїздів сполученням Жмеринка-Козятин та Вінниця-Гайворон. Хоча б без відкриття залів очікування на авто- та залізничному вокзалі, як варіант запропонувавши на першому етапі відкрити лише приміські каси залізничного вокзалу, а для автобусів приміського сполучення замість автовокзалів використати кінцеві зупинки громадського транспорту, такі як “Гіпермаркет Грош”, “Меморіал Визволення”, “Електромережа”, “Залізничний вокзал” тощо. Це суттєво полегшить життя людей уже найближчим часом і набагато краще, ніж жити без міського та приміського транспорту ще протягом двох тижнів.

Дану петицію можна підписати за цим посиланням.

Попередня публікаціяУ Вінниці засудили на 5 років ув’язнення 22-річного збувача наркотиків
Наступна публікаціяУ Вінниці стартував Мистецький онлайн конкурс «Європейське сузір’я»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я