Сьогодні близько двохсот підприємців непродовольчих товарів міста Хмільника зібрались під стінами міської ради, повідомляє http://gazetahm.org.
Вони звернулись до влади з вимогою скасувати сплату податків за період, який припав на час карантину, а також просили дозволу торгувати на ринку раніше аніж завершиться карантин.
Ринки у місті відкрили для продажу продуктів харчування, а підприємці, що займаються продажем непродовольчих товарів потерпають від безгрошів’я.
Ініціативну групу підприємців запросили до приміщення міської ради, решта людей декілька годин чекали на вулиці.
По завершенні зустрічі мер вийшов до підприємців, які чекали під стінами міської ради та пообіцяв їм найближчим часом зібрати комісію з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій і позачергову сесію міської ради, де будуть вирішуватись питання скасування податків для підприємців, які не працюють в період карантину та дозволу здійснювати продаж непродовольчих товарів на ринку 10 травня в неділю, а не 11-го.