Home Новини Міністр оборони України побував у вінницькому Військово-медичному клінічному центрі

Міністр оборони України побував у вінницькому Військово-медичному клінічному центрі

0
Міністр оборони України побував у вінницькому Військово-медичному клінічному центрі

Міністр оборони України Андрій Таран під час робочої поїздки до Вінницького гарнізону, 29 квітня, ознайомився з особливостями роботи Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону в умовах карантину. Зокрема, із дотриманням протиепідемічних заходів у розгорнутих згідно з вимогами Командування Медичних сил інфекційному та обсерваційному відділеннях, повідомляє Урядовий портал.

Начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону полковник Олександр Завроцький доповів Міністру оборони України про поведену роботу щодо розвитку матеріальної бази центру за останні кілька років та показав її результати.

Так, з жовтня 2018 по листопад 2019 року Південним територіальним КЕУ Міноборони України було проведено капітальний ремонт будівлі прального комплексу на суму 6,7 мільйона гривень. Такого ремонту не проводилося з часу її будівництва у 1979 році. Окремо за 2,5 мільйона гривень було придбано усе необхідне сучасне обладнання американської компанії UniMac. За умовами договору гарантія обладнання складає один рік з наступним постгарантійним обслуговуванням протягом 10 років. Оновлений пральний комплекс за рік може випрати та висушити близько 120 тонн сухої білизни. Це дозволить економити близько 400 тис. гривень на рік, у порівнянні з використанням обладнання цивільних підприємств. Наразі планується завантажити надлишкову потужність пранням білизни для інших установ ЗС України регіону.

По закінченню карантину у Військово-медичному клінічному центрі буде відкрито повністю оновлене відділення травматології клініки ушкоджень на 22 ліжка, у якому створено власну операційну для малоінвазивних втручань. Тут проводитимуть повний спектр оперативних втручань при травмах та захворюваннях опорно-рухової системи, із застосуванням новітніх методик. Поліпшені умови перебування пацієнтів — двомісні палати з функціональними ліжками, сучасними системами кондиціювання, припливно-витяжною вентиляцією та окремими санвузлами. Для його забезпечення за державні гроші було закуплено необхідне медичне обладнання, меблі, постільні приладдя та інші речі.

Також з грудня 2019 року триває реконструкція ванного відділення клініки санаторного лікування, де функціонуватиме підводний душ-масаж, душ Шарко, циркулярний душ і підводне витягування хребта для надання подальшої медичної допомоги та реабілітації військовослужбовців та пенсіонерів Збройних Сил України.

“Я дякую всьому колективу Військово-медичного клінічного центру за Вашу працю та високо оцінюю проведену роботу з розвитку та вдосконалення матеріальної бази лікувального закладу”, — зазначив Міністр оборони України Андрій Таран.