Нещодавно завершився капітальний ремонт дахів багатоквартирних будинків по вулицям Монастирська, 22, А. Артинова, 55, Келецька, 72, Блока, 22, Л. Толстого, 3, А. Янгеля, 64. Загалом цього року уже відремонтували покрівлі у 10 багатоповерхівках.
«Незважаючи на впровадження карантинних заходів, ми продовжуємо працювати. Цього року нам вдалося уже капітально відремонтувати покрівлі на десятьох багатоквартирних будинків. Тривають ремонти у будинках по вул. Маліновського, 36, вул. Хмельницьке шосе, 49, вул. М. Ващука, 13, вул. К .Коріатовичів, 129, просп. Космонавтів, 42, вул. Келецька, 126а, вул. Пирогова, 99а, вул. М.Оводова, 77, вул. В.Порика, 16, вул. Брацлавська, 20», – розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.
Більше десяти років у Вінниці проводиться ремонт покрівель, але й на сьогодні – це залишається одним з видів найзатребуваніших ремонтних робіт. Вони проводяться як за кошти міського бюджету, так і на умовах співфінансування, повідомляє департамент житлового господарства Вінницької міської ради.