Гройсман готовий боротися за зміну земельного закону в інтересах фермерів

Сьогодні в ефірі телеканалу “Україна 24” прем’єр-міністр (2016-2019 років) Володимир Гройсман заявив, що введений ринок землі закріплює за Україною статус сировинного придатку.

Колишній очільник уряду вважає ухвалений і введений в дію закон про обіг земель – найгірший сценарій розпорядження стратегічним ресурсом держави, землею

«Те, що введено в дію – це найгірший сценарій. Це назавжди закріпить за нами статус сировинної економіки. Це безглузда ціль, яка зробить з нас бідну країну», – сказав Володимир Гройсман.


Він наголосив, що земля – це ресурс, який можна і треба використати задля єдиної мети – сформувати потужний фермерський клас і збільшити кількість сильних фермерських господарств до мільйонних показників.

Чому фермер? Бо лише фермер готовий працювати на землі, збирати врожай, виробляти продукцію і продавати готовий продукт, а не виключно сировину за принципом «посіяв-зібрав-забув», – вважає Гройсман.

«Діючий закон прийнятий виключно в інтересах великих компаній, які засіяли, забрали і крапка», – сказав Володимир Гройсман. 

Він наголосив, що готовий боротися за зміну закону – в інтересах фермерів. 

За це варто боротися!, – сказав політик. – Все інше – руйнація держави! (Попередній та чинний) Уряди провели непрофесійні перемовини з міжнародними партнерами, які завели всіх у глухий кут! Самі сформували якийсь формат закону, не залишили ніякого вибору. Але впевнений, що закон можна змінити! За добу!”  

Попередня публікаціяВінницькі патрульні стали донорами крові. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині в селі Вовчинець вночі вигорів приватний будинок