У Вінниці продовольчі ринки відкриють 30 квітня

Ринки відкриють 30 квітня. Відповідне рішення сьогодні, 28 квітня, прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі  Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14.

Перед поновленням роботи цих ринків працівники ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області мають провести обстеження агропродовольчих ринків різних форм власності на предмет дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та усунення виявлених раніше порушень. По кожному ринку мають скласти відповідні акти та видати відповідний наказ. 

Тож, з 30 квітня поточного року у Вінниці дозволено відновити роботу агропродовольчих ринків та роздрібної торгівлі продовольчими товарами з лотків на ринках різних форм власності відповідно до вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020р. № 14, актів та наказу Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Працюватимуть ринки у робочі дні з 10:00 до 14:00. У вихідні та святкові – з 10:00 до 16:00, повідомляє Вінницька міська рада.

Попередня публікаціяНа Вінниччині чоловіка оштрафували бо «гнав» самогон
Наступна публікаціяУ Вінниці затримали водія у стані наркотичного сп’яніння

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я