У Вінниці 114 хворих на COVID-19, одужали уже 65 містян

У Вінниці від коронавірусу вже одужало 65 людей, в тому числі 4 дитини.

Сьогодні, під час онлайн-брифінгу, міський голова Сергій Моргунов розповів про ситуацію з коронавірусом у Вінниці. На ранок 28 квітня у Вінниці з початку епідемії зареєстровано 179 лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом. З них 65 – одужали, в тому числі – 4 дітей та 35 медичних працівників. Наразі у Вінниці зареєстровано 114 хворих.

«Найчастіше у Вінниці хворіють пацієнти 40-60 років – 83 випадки, що становить 47%. На стаціонарі в медичних закладах Вінниці лікують 17 пацієнтів. Амбулаторно – 97 пацієнтів. Тобто, на сьогодні 15% захворілих лікуються стаціонарно, а 85% – мають легкий або безсимптомний перебіг хвороби», – каже Сергій Моргунов.

Під контролем сімейних лікарів перебуває 595 осіб. В тому числі 75 – громадяни, які повернулись із країн зі спалахом COVID-19, 423 особи – члени сімей та контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом.

Зняті з обліку після проходження двотижневої самоізоляції та не захворіли 1099 осіб: 429 прибулих та 670 контактних з хворими або прибулими. В місті працює 16 мобільних бригад у 5-ти ЦМПСД міста: з 3 квітня по сьогоднішній день здійснено 888 виїздів, відібрано 1720 зразків для ПЛР-тестів.

«Загалом можу констатувати, що немає різкого спалаху нововиявлених хворих на COVID-19, і це всиляє певний оптимізм. Але все залежить від того, наскільки ми і далі будемо дотримуватися правил карантину і самоізоляції», – додав міський голова.

Попередня публікаціяСьогодні у Вінниці комісія з надзвичайних ситуацій вирішуватиме питання відкриття базарів
Наступна публікаціяУ Вінниці пофарбували черевики Меморіальному комплексу Слави на Європейській площі, поліція відкрила кримінальне провадження

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я