Home Відео У Вінниці в мікрорайоні Тяжилів встановили перший контейнерний майданчик закритого типу. Фото. Відео

У Вінниці в мікрорайоні Тяжилів встановили перший контейнерний майданчик закритого типу. Фото. Відео

0
У Вінниці в мікрорайоні Тяжилів встановили перший контейнерний майданчик закритого типу. Фото. Відео

Відео та фото встановлення контейнерного майданчика, закритого типу, в мікрорайоні Тяжилів, опублікував депутат міської ради, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Подібний майданчик став першим в мікрорайоні.

«Винести сміття. І тут напевно кожен з вас згадує це місце усіма відтінками огиди. А як вже прийшли, відточуємо навички спецназівців: затримали подих, за 2 секунди виконали завдання і бігом на базу. Не дай затримати погляд на деталях», – емоційно коментує у дописі Володимир Онофрійчук.

За словами депутата, постійно переповнені сміттєві баки, собаки і коти розтягують непотріб по всьому дворі, а про запах годі й казати. Саме з такою проблемою до нього звернулись мешканці двору Ватутіна, 46 – Москаленка, 65.

«Двір великий, майданчик розташовувався поруч із зоною відпочинку. Перенести – немає куди, далеко- не варіант. Просто накрити – проблему повністю не вирішить. Запропонував альтернативу – сучасний закритий контейнерний майданчик», – коментує він.

Подібна конструкція має низку переваг, які мешканці вже встигли оцінити. Це консервація «сміттєвої зони», компактне розміщення більшої кількості сміттєвих контейнерів і зручність користування та обслуговування.

Всі ідеї та прохання з благоустрою, як завжди, оперативно та професійно реалізував Департамент житлового господарства на чолі з директором Романом Фурманом.

Отже, завдячуючи наполегливості та бажанню самих мешканців у Тяжилові з’явився перший контейнерний майданчик закритого типу.