На Вінниччині у трьох районних лікарнях отримали засоби захисту. ФОТО

На Вінниччині у трьох районних лікарнях отримали засоби захисту. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Цього разу засоби захисту отримають райлікарні Оратова, Липовця та Ямполя. Кожен із них поповниться комплектами, які складаються із 10 захисних костюмів, 10 щитків захисту для обличчя, 10 пар бахіл, 2000 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, обприскувачів для обробки приміщень та дезінфікуючого засобу, а також 5 комплектів постільної білизни. Загалом такі комплекти із засобами захисту передано уже 23 районам.

До лікарень міста та області волонтери продовжують доправляти благодійну допомоги медикам від ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова «СтопВірус». Допомогу планують надати кожній районній лікарні.

«Ми продовжуємо роботу по забезпеченню районних центральних лікарень засобами захисту та дезінфекторами. Сьогодні комплекти відправляться в чергових три райони. Цього разу ми передаємо ще комплекти постільної білизни, які також потрібні для наших медичних закладів. У нас ще не охоплено шість районних центрів. Ми плануємо туди доправити допомогу цього тижня. Після чого розпочнемо формувати пакети допомоги, відповідно до запитів, по другому колу», – розповів голова наглядової ради БФ «Подільська громада» Андрій Дручинський.

В кожному районі працює координатор фонду «СтопВірус», який і здійснює доставку допомогу до лікарень. А також комунікує з закладами щодо першочергової потреби медикам.

«Я шукала різну інформацію, як можна допомогти зараз під час епідемії нашим лікарям і захистити їх. Засоби захисту постійно потребують поповнення. Наш земляк Володимир Гройсман створив таку ініціативу і я її підтримала. Сьогоднішній комплект допомоги ми передамо до Липовецької райлікарні», – зазначила координаторка ініціативи «СтопВірус» у Липовецькому районі Ольга Дмитрів.

Член наглядової ради ініціативи «СтопВірус» Костянтин Ліваковський поїхав з засобами захисту до Ямпільського району. «Допомогу повезу своїм колегам у Ямпільську центральну районну лікарню, які також надають допомогу хворим на COVID-19. Хвилююся, щоб колектив лікарні був захищений. Вона для мене рідна – я там починав свою роботу. У всіх лікарнях рівень забезпечення різний, все залежить від місцевої влади, і та допомога, яку я сьогодні повезу, точно не буде зайвою. Хочу зазначити, що з ініціативою «СтопВірус» ми працюємо з початку карантину, і вже на перших етапах її представники нам дуже допомогли із засобами захисту для нашого персоналу», – каже Костянтин Ліваковський.

Попередня публікаціяНа Вінниччині за замах на життя поліцейського чоловіка засудили до 10 років ув’язнення
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукується безвісти зниклий Василь Гоменюк

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я