У Вінниці розповіли про кількість захворюваних на COVID-19 у місті

У Вінниці розповіли про кількість захворюваних на COVID-19 у місті. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Наразі на стаціонарі в медичних закладах лікують 18 жителів міста, вдома – 92 (83% пацієнтів), які мають легкий або безсимптомний перебіг хвороби.

11 мобільних бригад центрів первинно-медико-санітарної допомоги міста з третього квітня здійснили вже 571 виїзд та відібрали 1076 зразків для ПЛР-тестів. А загалом з моменту виявлення перших підозр на коронавірус в обласному лабораторному центрі було проведено 3 964 ПЛР-досліджень.

«Це дає змогу активно виявляти захворювання на COVID-19, тим самим перешкоджати його поширенню. Тому що ми швидко можемо ізолювати тих людей, які захворіли, контактних осіб і забезпечити відповідні карантинні заходи та лікування. Загалом по Україні на сьогодні проведено 47 096 ПЛР-досліджень. З них тільки по Вінницькій області зроблено 3 964, що складає 8,4% від усіх досліджень. Це один із найвищих показників. Середній відсоток по областях України 4,8%», – розповів під час брифінгу Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Під контролем сімейних лікарів крім 92 пацієнтів з COVID-19, які знаходяться вдома, перебуває ще 517 осіб на самоізоляції. Серед них 143 – громадяни, які повернулись із країн зі спалахом COVID-19, 374 особи – члени сімей, контактні громадяни, які віднесені до групи ризику інфікування коронавірусом.

Уже зняті з обліку після проходження двотижневої ізоляції та не захворіли 668 осіб: 326 прибулих та 342 контактних з хворими або прибулими. На сьогодні у Вінниці загальна кількість лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом становить 126 людей.

Попередня публікаціяЗ Вінниччини в зону ООС поліцейським колеги передали Великодні смаколики. Фото
Наступна публікаціяНа Вінниччині розшукують зниклого пенсіонера