У Вінниці розповіли подробиці святкування Великодня

У Вінниці розповіли подробиці святкування Великодня. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Щоб люди на Великдень залишались вдома, багато конфесій планують робити трансляції богослужінь онлайн, аби не наражати вірян на небезпеку у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

«Я думаю, що багато вінничан бачили звернення представників різних релігійних громад і конфесій про те, що служби транслюватимуться в онлайн режимі. Віруючим західного обряду пропонують долучитись до святкової служби дистанційно: переглянути її по телебаченню, або в онлайн режимі. У кожній конфесії є свої підходи. Але я хочу наголосити: якщо відверто – я дуже боюся, що саме після Великодня у місті може відбутись достатньо великий спалах захворювання на коронавірус. Адже люди, маючи бажання йти до церкви і посвятити ту ж паску, будуть наражати себе на небезпеку, бо це буде створювати додаткові скупчення людей. Тому я прошу людей відповідально поставитись до нинішніх умов», – каже міський голова Сергій Моргунов.

Також Сергій Моргунов розповів, що такі хвилювання не безпідставні, та розповів про ситуацію у Чернівцях, де люди ігнорували карантинні заходи.

«Я не хочу, щоб у нас було так, як в Чернівцях. А зараз у Чернівецькій області дуже велика проблема з захворюваністю, в тому числі через те, що люди безвідповідально поставились до здоров’я свого і своїх рідних. Вони масово виходили на вулиці, спілкувалися, ходили по магазинах, площах. Я спілкувався з міським головою Чернівців, і він це підтверджує. На сьогоднішній день у них фактично водять комендантську годину: закривають всі магазини починаючи з 13 години сьогоднішнього дня і по шосту годину ранку понеділка. Я дуже не хочу, щоб у Вінниці були застосовані такі заходи. Тому ще раз звертаюся до всіх вінничан з проханням дотримуватись карантинних обмежень. Залишайтеся вдома, а якщо виходите на вулицю, одягайте маски, рукавички і менше контактуйте з людьми. Краще зараз когось не побачити, щоб потім через два-три тижні зустрічатися живими зі своїми рідними і близькими», – зазначив Сергій Моргунов.

Попередня публікаціяУ Вінниці безкоштовно дезінфікують карети швидкої медичної допомоги. Відео
Наступна публікаціяУ Вінниці збитки у Транспортної компанії внаслідок карантину складають 7 мільйонів гривень