Home Новини У Вінниці бібліотекарі філії №12 започаткували онлайн проєкт «Відкритий діалог»

У Вінниці бібліотекарі філії №12 започаткували онлайн проєкт «Відкритий діалог»

0
У Вінниці бібліотекарі філії №12 започаткували онлайн проєкт «Відкритий діалог»

У Вінниці бібліотекарі філії №12 започаткували онлайн проєкт «Відкритий діалог». Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під час карантину у вінницьких бібліотеках запроваджують все більше онлайн проєктів. Так, нещодавно у філії №12 стартував проєкт «Відкритий діалог», авторами якого є працівники читальної зали: Тетяна Бондарцова та Світлана Фурман.

Вони зазначають, що у блозі бібліотеки https://library12vmcbs.blogspot.com/ та у соцмережах https://www.facebook.com/groups/220889542462192/ для користувачів та усіх бажаючих буде можливість читати певні статті з журналів, які передплачує бібліотека.

Бібліотекарі розповідають, що їхні відвідувачі звикли до щоденного поповнення читальної зали свіжою пресою та журналами і регулярно відвідували заклад. Є й такі люди, які робили це десятиліттями для того, щоб бути в курсі подій.

Завдяки проекту «Відкритий діалог» вінничани можуть читати історії успішних людей, біографії письменників. Є й що почитати дітям: вірші, скоромовки, загадки тощо. Інформація з періодичних видань буде поповнюватись.