На Вінниччині об’явили про підозру секретарю сільської ради Калинівки

A person at a desk using a stamp or corporate seal on documents

За зловживання службовим становищем та службове підроблення документів секретарю сільської ради оголосили про підозру.

Прокурор Вінницької області повідомив про підозру секретарю однієї з сільських рад Калинівського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1  ст. 366 КК України за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

У ході досудового розслідування встановлено, що дана службова особа, будучи уповноваженою на вчинення нотаріальних дій, імовірно, з метою заволодіння її близькими родичами земельними паями померлих осіб, умисно підробила дублікати заповітів на двох своїх доньок та дружину голови сільської ради. На підставі підроблених заповітів вказані особи протиправно отримали право власності на 7 га земельних паїв.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває. Проводяться слідчі дії на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення. 

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяНа Вінниччині аграрії посіяли 83,5 тис га ярих культур
Наступна публікаціяУ Вінниці на двох місцевих фабриках шиють для медиків захисні костюми. ФОТО