У Вінниці за порушення правил карантину поліцейські склали 168 адмінматеріалів

У Вінниці за порушення правил карантину поліцейські склали 168 адмінматеріалів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

З початку карантинних заходів поліцейські Вінниччини склали 168 адміністративних протоколів за адміністративні правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм).   

Зокрема, 76 – відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність, 31 – на керівників торгових закладів та установ харчування, 20 – на громадян за порушення самоізоляції, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 15 – відносно перевізників, 9 – відносно фізичних осіб. Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб – штраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.  

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно 179 мобільних патрулів та 104 – піших. Щодня на карантинних постах цілодобово несуть службу понад 700 поліцейських та близько 130 військовослужбовців Національної гвардії.

Попередня публікаціяУ Вінниці на території лікарні Ющенко вантажівки скидали сміття. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці показали напівпорожнє Замостя та центр міста під час карантину. Фото та відео