На Вінниччині за добу лабораторно не підтвердили жодного нового випадку захворювання на Covid-19

Сьогодні, 6 квітня, в ході традиційного щоденного онлайн брифінгу в облдержадміністрації, голова ОДА Владислав Скальський повідомив, що протягом доби на Вінниччині лабораторно не підтверджено жодного нового випадку захворювання на коронавірус.

Посадовець зазначив, що, за інформацією Обласного Лабораторного центру, станом на сьогодні, на території області зареєстровано 161 підозру захворювання на коронавірусну інфекцію.  У 77 випадках  діагноз  лабораторно не підтверджений. У 75 випадках виявлений коронавірус, в т.ч. у семи дітей (троє з м. Вінниця, троє з м. Гайсин та одна дитина з м. Чернівці).

Відтак, за останню добу ситуація не змінилась.

Керівник регіону зазначив, що всього на даний час в лабораторіях протестовано 1269 зразків матеріалів. В результаті досліджень, як я вже зазначав, у 75 осіб був виявлений коронавірус, а в 1194 випадках результати досліджень були негативні.

За його словами, на даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру наявні діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної – ланцюгової реакції на 3300 осіб.

Окрім того, Владислав Скальський повідомив, що в лікувальних закладах Вінниччини 524 стаціонарних ліжка першої хвилі, пристосованих для інфекційних хворих, 57 ліжок зайняті особами з підозрою на коронавірус, 175 ліжок зайняті всіма інфекційними хворими. Додатково ми маємо максимальну потужність в 1780 ліжок, які у разі потреби — збільшити їх кількість, — запевнив посадовець.

«Стан пацієнтів стабільний, від учорашнього дня змін немає. Бажаю кожному швидкого одужання!», — наголосив керівник регіону.

Попередня публікаціяУ Вінниці показали напівпорожнє Замостя та центр міста під час карантину. Фото та відео
Наступна публікаціяВінницька центральна районна лікарня готова приймати пацієнтів з 7 квітня. ФОТО