У Вінниці розповіли про нарахування субсидій на період карантину

У Вінниці розповіли про нарахування субсидій на період карантину. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Вінничани, які мають субсидію, отримають її з збільшенням нормативів на 50%.

Відповідну Постанову затвердив Кабінет міністрів України 25 березня 2020 року. Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова повідомила що на сьогоднішній день державну допомогу отримує 35 907 домоволодінь.

Серед нововведень – призначання житлових субсидій автоматично тим вінничанам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 року. Також, субсидія і надалі не призначатиметься за наявної заборгованості більшої за 340 грн.

«Постановою КМУ від 25.03.2020 р. N247 передбачені нововведення, які підвищують захищеність отримувачів субсидій. Призначається субсидія громадянам, які звільнені з роботи в період карантину. Але, слід звернути увагу, що це стосується лише звільнених громадян за ініціативи роботодавця і зареєстрованих у службі зайнятості, як безробітні. На період карантину буде проведений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово- комунальних послуг. Це збільшення стосуватиметься таких послуг, як централізоване водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газопостачання та електропостачання», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

У департаменті соціальної політики відзначають, що збільшення нормативів для громадян, які мають пільги на житловокомунальні послуги Постановою не передбачено, а лише для тих, хто отримував субсидію.

Попередня публікаціяНа Вінниччині збільшилась кількість захворюваних на COVID-19
Наступна публікаціяУ Вінниці в мистецьких школах налагоджена робота онлайн через різні канали комунікації