Відсьгодні на Вінниччині розпочинається сезон тиші

Відсьгодні на Вінниччині розпочинається сезон тиші. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

З 1 квітня 2016 року в Україні вперше стала проводитися нова природоохоронна кампанія «Сезон тиші». Згідно із Законом України «Про тваринний світ» «Сезон тиші» тепер діє в Україні щорічно з 1 квітня по 15 червня.

Згідно з статтею 39 Закону України «Про тваринний світ»: «У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)».

Особи, які порушили вимоги, будуть притягнуті до відповідальності згідно зі статтею 87 КУпАП. Штраф, який може бути накладений на громадян, становить від 510 до 850 грн., на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує, що підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

На час «Сезону тиші» Державна екологічна інспекція у Вінницькій області посилить контроль щодо недопущення підвищеного шуму та неспокою в середовищах масового розмноження та перебування диких тварин.

Попередня публікаціяВінницькі патрульні супроводили до лікарні подружжя з сином, в якого стався напад апендициту. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині служба порятунку ліквідувала 16 пожеж в екосистемах за добу