У Вінниці відсьогодні на в’їздах та виїздах у місто починають діяти контрольно-перепускні пункти

У Вінниці починаючи з сьогоднішнього дня на в’їздах та виїздах у місто починають діяти контрольно-перепускні пункти. Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Вінниці йшлось про облаштування КПП на в’їздах до Вінницької міської ОТГ.

Згідно з рішенням комісії, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 та змінами, затвердженими Урядом 25 березня 2020р. постановою № 239 щодо запровадження режиму надзвичайної ситуації на території України – у Вінниці буде посилено охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-перепускних пунктів (КПП) на в’їздах та виїздах на територію Вінницької міської ОТГ.

На цих об’єктах будуть працювати працівники поліції, Національної гвардії, фахівці медичних установ та, у разі потреби, громадських формувань. Тож, центральні магістральні в’їзди та виїзди відкриті, але там працюють правоохоронці, які контролюють цей процес.

За рішенням комісії пропуск осіб, які залишають територію Вінницької міської ОТГ або в’їжджають до неї, – відбуватиметься за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання. Також проводитиметься дезінфекція транспортних засобів. На КПП мають бути облаштовані інформаційні знаки про введення особливого режиму проведення протиепідемічних заходів.

Попередня публікаціяНа Вінниччині згорів господарський будинок. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці повідомили про роботу закладів торгівлі на час карантину