У Вінниці просять змінити обмеження у роботі продуктових ринків та Нової пошти. Петиція

У Вінниці просять змінити обмеження у роботі продуктових ринків та Нової пошти. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Володимир Бобко.

“Просимо повторно розглянути обмеження у часі роботи продуктових ринків м.Вінниці. Введенні обмеження призвели до:
– збільшення концентрації громадян, які змушені здійснити придбання продуктів харчування, у зв’язку з обмеженням часу роботи (вся кількість громадян, які запланували здійснити придбання продуктів харчування протягом дня мають здійснити свої придбання протягом обмеженого часу),
– унеможливлення відвідування продуктових ринків тою частиною населення міста, яка продовжує працювати протягом введених карантинних обмежень за певних обставин.

До речі, такі дії міської можливо розглядати як порушення антикорупційного законодавства в частині надання неправомірних переваг певним суб’єктам господарювання (а саме продуктовим супермаркетам, які не зважаючи на безпорадні заклики влади, поступово підіймають ціни на певні категорії товарів, користуючись своїм монопольним становищем).

Так само, безглуздим виглядає рішення про закриття міні-відділень Нової пошти (наприклад №25 в ТЦ “Барбара”), які дозволяли уникнути створення черг за рахунок дрібних відправлень (тих самих масок та респіраторів та засобів дезінфекції до речі), а відповідно скупчення людей на ще працюючих відділеннях, чи черги перед відділеннями не несуть ризику зараження наших громадян.
Прошу Вас переглянути вищевказані обмеження з позиції здорового глузду та поваги до ваших виборців. ” – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

Попередня публікаціяНа Вінниччині рятувальники знешкодили два артилерійські снаряди
Наступна публікаціяНа Вінниччині збільшилась кількість осіб захворівших на коронавірус