У Вінниці біля об’їзної дороги будівельне сміття висипають на прилеглі до доріг території. Фото та відео

У Вінниці біля об’їзної дороги будівельне сміття висипають на прилеглі до доріг території. Починаючи з 2020 року Служба автомобільних доріг у Вінницькій області вже не вперше подавала звернення до поліції щодо влаштування шести сміттєзвалищ на прилеглих територіях біля об’їзних доріг міста.

У службі автомобільних доріг пояснюють, що через скидання сміття у кювет забруднюється дорожнє покриття, а також погано працює дренажна система і через це руйнується дорожнє покриття.

В одному зі стихійних звалищ підозрюють підрядників з будівельного майданчика, де раніше було підприємство, а зараз тривають будівельні роботи торгівельного центру. Сума збитків від вивозу даного будівельного сміття для дороги сягають за попередніми даними 2 мільйона гривень.

Керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Роман Горобець пояснив виданню, що інші узбіччя засмічують власники прилеглих земельних ділянок, так і підприємства, і фізичні особи.

«В планах Служби автодоріг є забезпечення окремих ділянок камерами відеоспостереження в режимі реального часу, інформація з яких поступатиме на нашу оперативно-диспетчерську службу. Як тільки виявлятимемо факти засмічення, одразу повідомимо поліцію, аби правоохоронці фіксували ці факти на місці», – пояснив Роман Горобець.

Попередня публікаціяЯк у Вінниці скористатись форс-мажором під час карантину і хто його посвідчує
Наступна публікаціяНа Вінниччині згорів господарський будинок. Фото

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я