У Вінниці незабаром розпочнуть реставрувати пам’ятку архітектури на вулиці Магістрацькій. Фоторепортаж

У Вінниці незабаром розпочнуть реставрувати пам’ятку архітектури на вулиці Магістрацькій. Дане рішення було нещодавно опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

В ньому мова йдеться про реставрацію будівлі Вінницької дитячої художньої школи. Нагадаємо, що дана будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення «Особняк капітана Длуголенського». Він був побудований за проектом архітектора Артинова на початку 20 сторіччя.

В той час міський архітектор зводив неординарні будівлі, які були не схожі один на одного. Кожен будинок ставав неперевершеним творінням. Виконавши деякі проекти, Артинов став популярний і йому стали приходити замовлення від заможних людей, які бажали поселитися в місті. Одним із таких витворів мистецтва став будинок капітана Длуголенського. Будинок був створений у стилі корабля. Ходять легенди, що один з родичів Длуголенського працював лікарем на судні і саме такий проект був замовлений Артинову.

З приходом Громадянської війни в будинку розмістився штаб В. Примакова. А починаючи з 1966 року в даній будівлі і понині розміщується дитяча художня школа, яка вже досить довго потребує капітального ремонту.

Наразі розроблятимуть проектно-кошторисну документацію та згодом розпочнуть проводити реставраційні роботи.

Попередня публікаціяНа Вінниччині рятувальники спецтехнікою обробляють дороги. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочали обробляти дезінфікуючими засобами вулиці міста. ФОТО

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я