На Вінниччині поліція зафіксувала 14 порушень карантинного режиму

На Вінниччині поліція зафіксувала 14 порушень карантинного режиму. Про це повідомляє відділ комунікації поліції.

За минулу добу  поліцейські склали 14 адміністративних протоколів за адміністративні правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм). Зокрема, 5 – відносно перевізників в м. Вінниця ( чотирьох водіїв маршрутних таксі та одного водія тролейбусу), 9 – відносно підприємців, які здійснювали торгівельну діяльність (м. Вінниця – 6, Немирів – 2, Тульчин-1).


Нагадуємо, що за таке правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб – штраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.  Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення короновірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно понад 500 поліцейський (14 піших нарядів та 192 автопатрулів).


З метою забезпечення контролю за дотриманням карантинних заходів на території області працює  61 мобільна група , в тому числі, 10 – м. Вінниці. Поліцейські продовжують нести службу в посиленому режимі у складі мобільних груп, піших нарядів, автопатрулів, ГРПП, слідчо-оперативних груп тощо. 

Попередня публікаціяУ Вінниці готують фонтан до роботи та розпочали очищати річку Південний Буг поблизу Кемпи. Фоторепортаж
Наступна публікаціяУ Вінниці пішов з життя ветеран прокуратури Віктор Орленко