У Вінниці депутати прийняли рішення, які допоможуть боротися із поширенням коронавірусу

У Вінниці депутати прийняли рішення, які допоможуть боротися із поширенням коронавірусу. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Зокрема, дозволять профінансувати необхідні заходи та забезпечити стабільне функціонування соціально важливих закладів та інженерної інфраструктури міста. Також усім роботодавцям рекомендовано запровадити гнучкий графік роботи на підприємствах, установах та організаціях для деяких категорій працівників.

Ухвалено Програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру та ліквідації їх наслідків на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки. Серед заходів програми – забезпечення спецзасобами та обладнанням, необхідними матеріалами, в т.ч. паливно-мастильними, засобами захисту, медикаментами підприємств, установ, організацій, військових частин, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

«Згідно з законодавством нам необхідно будь-які фінансові питання приймати через відповідні програми. І ми виносимо цей проект рішення для того, щоб передбачити фінансування для забезпечення усім необхідним відповідні підрозділи», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Ще одне з ухвалених депутатами рішень: «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби». На період карантину вінницьким підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності рекомендовано запровадити гнучкий режим робочого часу або переведення роботи на дистанційний режим для деяких категорій працівників.

«Просив би усіх роботодавців для стримування ймовірного поширення вірусу, для безпеки працівників і їхніх родин дослухатися до цього рішення. Звернути особливу увагу варто на такі категорії працівників: вагітні жінки; працівники, які мають дітей до 14 років, особливо маленький дітей, які у зв’язку з карантином не можуть відвідувати дитячі садочки; особи з інвалідністю; працівники літнього віку – адже категорія 60+ найбільш вразлива. Для всіх інших працівників потрібно продумати логістику доставки їх на роботу і додому. Це дуже важливо!», – наголосив мер Сергій Моргунов.

Також були внесені зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Це питання стосується забезпечення стабільного функціонування соціально важливих закладів та інженерної інфраструктури міста.

Попередня публікаціяУ Вінниці горіли автомобілі в дворі Набережного кварталу. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці міська рада виділила майже 50 мільйонів на боротьбу з короновірусом