У Вінниці жінка не впоралась з керуванням та в’їхала в паркан. Про це повідомляє Ситуаційний центр.
11 березня 2020 р. о 12:45 год трапилась автопригода на перетині вул. Д.Нечая та вул. Я.Шепеля. Водійка автомобіля “КІА” не врахувала дорожньої обстановки та не обрала безпечної швидкості руху, внаслідок чого здійснила наїзд на металевий паркан. Транспортний засіб та огорожа зазнали механічних пошкоджень.
Патрульні поліцейські склали на жінку, яка керувала легковиком, протокол за вчинення ДТП (ст.124 КУпАП). Також, інформацію про пошкодження комунального майна було передано працівникам Муніципальної варти м.Вінниця, які, в свою чергу, склали на громадянку протокол за ст.152 КУпАП.
Жінка,керуючи автомобілем "КІА", знесла металевий паркан11 березня 2020 р. о 12:45 год трапилась автопригода на перетині вул. Д.Нечая та вул. Я.Шепеля. Водійка автомобіля "КІА" не врахувала дорожньої обстановки та не обрала безпечної швидкості руху, внаслідок чого здійснила наїзд на металевий паркан. Транспортний засіб та огорожа зазнали механічних пошкоджень. Патрульні поліцейські склали на жінку, яка керувала легковиком, протокол за вчинення ДТП (ст.124 КУпАП).Також, інформацію про пошкодження комунального майна було передано працівникам Муніципальної варти м.Вінниця, які, в свою чергу, склали на громадянку протокол за ст.152 КУпАП.#ситуацінийцентрвінниця #муніципальнавартавінниця #патрульнаполіціявінниця
VOLKANOV у суботу з великим концертом «Тебе знайшов» у Вінниці!
27 липня о 18.00 у PIROGOV SKY, просто неба у музеї-садибі Пирогова, буде багато романтики,...