У Вінницькій області вели незаконний видобуток з корисних копалин загальнодержавного значення

В селі Русава Ямпільського району Вінницької області незаконно видобули камню-пісковику на гектарі.
Могилів – Подільська місцева прокуратура Вінницької області, здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 240 КК України (порушення правил охорони або використання надр), щодо незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення на околиці с. Русава Ямпільського району Вінницької області, де зловмисниками незаконно, в порушення вимог ст. ст. 16, 17, 18, 19 Кодексу України про надра, без відповідного спеціального дозволу на користування надрами видобуто камінь-пісковик на земельній ділянці площею 1 га.
У кримінальному провадженні накладено арешт на знаряддя вчинення злочину та видобуті корисні копалини, встановлено особи порушників. Після завершення експертизи буде вирішено питання про притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
Одним із пріоритетів у діяльності органів прокуратури визначено протидію кримінальним правопорушенням у сфері екології та незаконного використання природних ресурсів. За вчинення вказаного злочину кримінальним законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років, повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Попередня публікаціяУ Вінниці інспектора з паркування почнуть виносити постанови про адмінправопорушення
Наступна публікаціяНеподалік Вінниці за допомогою земснарядів проводять очищення річки Південний Буг. ФОТОРЕПОРТАЖ