Вінничанин у петиції просить запровадити правила для музичних музикантів, які використовують звукопідсилююче обладнання

У Вінниці житель міста у петиції просить запровадити правила для музичних музикантів, які використовують звукопідсилююче обладнання. З даною петицією до міської ради звернувся вінничанин Андрій Поляков. 

"Велике прохання запровадити правила для виступів вуличних музикантів, проведення промоакцій та подій що використовують звукопідсилювальну техніку. Наразі це ніяк не регулюэться. Дуже часто жителі Вінниці, знаходячися у себе вдома, змушені слухати гуркіт музики від вуличних музикантів, всіляких промоакцій магазинів, акцій так званих шахрайських "благодійних організацій". Цей шум негативно впливає на психофізичне здоров'я людини та імідж міста загалом. Поліція розводить лише руками, коли їх викликаєшь з цього приводу.

Пропоную розробити та затвердити правила які б регулювали виступи вуличних музикантів, проведення промоакцій та подій що використовують звукопідсилювальну техніку (особливо поблизу житлових будинків). Як приклад, можна за основу взяти досвід Львова у цьому питанні. " – йдеться у петиції, яку можна підписати за цим посиланням.

 

Попередня публікаціяСпортсмен з Вінниці Данило Даниленко посів перше місце на чемпіонаті України з кульової стрільби
Наступна публікаціяНа Вінниччині лісівники цієї весни висадять більше ніж 5 мільйонів штук майбутніх дерев