На Вінниччині зафіксували спалах африканської чуми свиней

На Вінниччині зафіксували спалах африканської чуми свиней. Про це повідомляє Управління Держспоживслужби у Вінницькій області. 

«Згідно з результатами досліджень випробувального центру Вінницької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, встановлено діагноз на африканську чуму свиней в ТОВ «Агро-Астра» с.Коровайна Немирівського району Вінницької області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу № 000985 п.м./20 від 15.02.2020 р.).

Вірус виявили у ТОВ «Агро-Астра» на території села Коровайна Немирівського району. У господарстві утримувалося 460 голів свиней.

Головним управлінням вживаються заходи відповідно до вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 432/30300», – зазначають у Держпродспоживслужбі.

 

Попередня публікаціяСпортсмени з Вінниці здобули срібло у командному заліку відкритої дитячої ліги федерації дзюдо
Наступна публікаціяНа Вінниччині відновлюють рух приміського поїзда Козятин-Христинівка