У Вінниці минулого року заасфальтували двадцять вулиць. Фото

У Вінниці минулого року заасфальтували двадцять вулиць. Про це повідомляє Вінницька міська рада. У 2019 році у Вінниці продовжувався ремонт доріг в мікрорайонах з приватною забудовою на умовах співфінансування. Такий формат співпраці (70 % вартості робіт сплачується з міського бюджету, решта – збирають мешканці) дозволяє пришвидшити асфальтування вулиць приватного сектора. У 2019 році на умовах співфінансування у місті було заасфальтовано ділянки на 20 вулицях.

Заявки на участь у програмі співфінансування асфальтування доріг від мешканців приватного сектору надходять зазвичай наприкінці року. Протягом 2018-2019 років у Вінниці було проведено 87 загальних зборів громадян, під час яких роз'яснено умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. Обрано ініціативні групи, залучено кошти мешканців сумі – 1,5 млн грн. На капітальний ремонт ділянок 20-ти вулиць використано кошти бюджету Вінницької міської ОТГ в сумі 13,7 млн грн. 
 
Як зазначив міський голова Сергій Моргунов, комфортна інфраструктура важлива для містян і вже більше 10 років підтримується ініціатива жителів щодо асфальтування доріг у приватному секторі.  
 
«У минулому році було заасфальтовано ділянки на 20 вулицях. Роботи стартували у травні. Заасфальтовано проїзд Привокзальний від будинку №6а до провулку Привокзального; 2-ий провулок Г. Морозової від вул. Г. Морозової до 1-го проїзду Чумацького; 1-ий пров. Кооперативний; вул. Лермонтова від вул. С. Щедріна до буд. 100 по вул Лермонтова. Також роботи проведено по першому проїзду Константиновича; 1-му пров. Ботанічному від 4-го пров. Руданського до буд. №11 по 1-му пров. Ботанічному; вул. Добролюбова від 1-го пров. Лермонтова до буд. № 41 по вул. Добролюбова. Заасфальтовано пров. Ціолковського; 2-й пров. Лермонтова від С. Щедріна до вул. Добролюбова», – розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення Вінницької міської ОТГ Наталія Панчук.
 
Також роботи проводились по вул. С. Щедріна від пров. Пугачова до буд. №35 вул. С. Щедріна; вул. Петрусенка від буд. №2 до вул. Пестеля; вул. Пестеля, 31 – 40; узвіз Вишневий; вул. Лісова.
Асфальтували у 2019 році й 3-ій пров. Д. Нечая від вул. Д. Нечая до вул. П. Яр; 2-ий пров. Д. Нечая від будинку №4 до вул. П. Яр; вул. Грушева від пров. Скоропадського до будинку №1 по вул. Грушевій. Роботи виконано й по вул. Вишневського від 3-го пров. Вишневського до 1-го пров. Вишневського, по пров. Лисенка, пров. Привокзальний, 9-19.
 
Оновлювати дороги на умовах співфінансування у приватному секторі планують продовжити і цього року.  

асфальт при сектору 2.jpg

асфальт прив сектору 3.jpg

Попередня публікаціяУ Вінниці додали 2 автобуси на маршрутне таксі до Сабарова
Наступна публікаціяУ Вінниці на проспекті Космонавтів вантажівка не вписалась в гарабарит та перекрила рух транспорту