У Вінниці запрошують взяти участь у голосуванні за найкращий екіпаж в громадському транспорті

У Вінниці запрошують взяти участь у голосуванні за найкращий екіпаж в громадському транспорті. Про це повідомляє сайт Вінницький трамвай. Кожен з нас хоч раз у житті чув ці фрази: "обережно, двері зачиняються", "розраховуйтесь, будь ласка, за проїзд"  чи "поступайтесь місцем старшому". Оголошення у громадському транспорті вчать нас бути ввічливими, тож і його працівники мають бути чемними та професійними, незалежно від погодних умов, власного настрою чи тисняви у салоні.

Пропонуємо взяти участь у "Марафоні взаємоввічливості". Це спільний проєкт радіо "Місто над Бугом" та Вінницької транспортної компанії, який допоможе відзначити найпрофесійніших водіїв міського громадського транспорту. 

Для того щоб проголосувати необхідно у транспорті знайти плакат з номером екіпажу та сканувати QR код. Далі потрібно зробити три простих дії: натиснути на значок голосування, обрати номер екіпажу, який сподобався та клацнути на кнопку "голосувати".

За підсумками голосування переможці отримають пам'ятні нагороди. Нумо покращувати якість обслуговування у громадському транспорті разом. Не зволікайте – відзначте найкращий екіпаж! Не шкодуйте позитивних відгуків, адже гармонійне та комфортне місто починається з взаємоповаги.

Попередня публікаціяУ Вінниці в рамках марафону запрошують взяти участь в голосуванні за найкращий екіпаж в громадському транспорті
Наступна публікаціяУ Вінниці поліція атримала зловмисника, підозрюваного у викраденні трьох автомобілів. Фото