Музиканти гурту «Антитіла» провели автограф-сесію в торговому центрі «Скай Парк». В очікуванні гурту між прихильниками розіграли квитки на концерт, якій просто сьогодні в День Св. Валентина, пройде в «Нокуаті». Щоб побачити улюблений гурт та отримати автограф і фото на згадку приїхали навіть з Ямполя та інших міст України. Зрештою, влаштували аншлаг на першому поверсі торгового центру, що трохи ускладнювало рух але компенсувалось гарним настроєм і щирими посмішками прихильників.
![](/wp-content/uploads/news/56/78567807d7a8f1af1cb4936919ccdb3fca.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/10/1210127635e487be4939b9302b5a0013c2.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/07/f307f30e8791115026dbb3a7f8c0db9148.jpg)