Спортсменки з Вінниці отримали перше командне місце серед жінок на чемпіонаті області з вільної боротьби

Спортсменки з Вінниці отримали перше командне місце серед жінок на чемпіонаті області з вільної боротьби. Про це повідомляє Вінницька міська рада. У Вінниці відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

У змаганнях взяли участь сім команд: з Тростянецького р-ну., СК «Сакура», Барського р-н., м. Хмільника, Хмільницького р-ну., м. Тульчина та Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Загалом в змаганнях взяли участь 74 учасники, з них 24 – вихованці МДЮСШ №5, які здобули І командне місце серед жінок, ІІІ командне місце серед чоловіків та вибороли вісім перших місць, чотири других місця та сім третіх.

Золото здобули Юлія Хмельовська, Юлія Правосудова, Валерія Колесник, Олена Нікітінська, Анна Гаврищук, Марина Люлька, Ірина Гребенчук, Важа Даіаурі. Другі місця посіли Вікторія Ружанська, Вікторія Опольська, Максим Фененко та Данило Явгусішин. Бронзу вибороли Каріна Мелюх, Анастасія Василенко, Поліна Дзигаленко, Павло Заверуха, Ілля Верещака, Ілля Білий та Андрій Поліш.

Попередня публікаціяНа Вінниччині поліція розшукує зниклу 13-річну жительку Ладижина Ангеліну Міліщук
Наступна публікаціяУ Вінниці для остаточного завершення ремонту Київського мосту планують витратити 13,5 мільйонів