Вінницьким школярам продовжили карантин

Сьогодні, 7 лютого, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення продовжити вимушені канікули для школярів. Оскільки серед дітей фіксується перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на ГРВІ та грип, в усіх школах міста, а також в позашкільних та клубних установах призупинено навчання до 14 лютого включно.

За даними департаменту охорони здоров’я міської ради, у Вінниці захворюваність на грип та ГРВ залишається на високому рівні. Більшість із тих, в кого виявили хворобу – діти. Тому задля запобігання епідемічного поширення грипу та ГРВІ серед дитячого населення, виникла необхідність продовжити вимушені канікули в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської ОТГ.

«Захворюваність на грип та ГРВІ у місті залишаться високими. У місті захворіло 3875 осіб – це перевищує середньобагаторічний рівень захворюваності на 4,9%. Серед захворілих зросла кількість дітей – наразі їх 65,2%. Відмічається також значне зростання кількості госпіталізованих. За останній тиждень було госпіталізовано 179 осіб, з них 138 дітей», – розповіла начальник Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ірина Односталко.

Директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш зазначив, що в рамках муніципальної програми «Стоп грип» в цьому епідеміологічному сезоні у Вінниці вакцинувалося 9465 осіб (майже вдвічі більше, ніж у попередній період). Серед тих, хто захворів, вакцинованих немає.

«В рамках нашої муніципальної програми «Стоп грип» здійснюється забезпечення лікувальних закладів швидкими тестами для діагностики грипу А та В та противірусними препаратами. У зв’язку з тим, що за останні два тижні ситуація погіршилася, динаміка використання цих препаратів зросла на 40%, тому ми пропонуємо окремо у рішенні комісії зобов’язати керівників лікувальних підприємств терміново відновити незнижувальний запас швидких тестів для діагностики грипу, противірусних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та антисептичних засобів, необхідної медичної апаратури», – додав Олександр Шиш.

Попередня публікаціяНа Вінниччині рятувальники надали допомогу лебедям. Фото
Наступна публікаціяУ Вінниці на вулиці Келецькій тролейбус зіштовхнувся з інкасаторським автомобілем. Фото