Вінничани матимуть можливість долучитись до навчання у проекті – Стартап Школа Sikorsky Challenge

У Вінниці жителі міста матимуть можливість долучитись до навчання у проекті – Стартап Школа Sikorsky Challenge. Про це повідомляє Вінницька міська рада. Вже четвертий рік поспіль у лютому у Вінницькому національному технічному університеті розпочне роботу Стартап Школа м. Вінниці Sicorsky Challenge.

У ній відбувається навчання по багатьох актуальних на сьогодні напрямках: інноваційному підприємництву, ефективним практикам запуску технологічних стартапів тощо. За попередні роки було розроблено низку інноваційних стартапів від «Розумних вікон», «Акустичного зору» і до «LifeLineCardio».

Загалом проект Sicorsky Challenge – це своєрідна інноваційна екосистема. Її структура наступна: Стартап Школа Sikorsky Challenge; Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»; Бізнес-інкубатор «Sikorsky Challenge»; Інноваційна технологічне середовище «Sikorsky Lab»; Центр інтелектуальної власності; Венчурний фонд Sikorsky Challenge і інші фонди.

Вінничани мають можливість долучитись до навчання у першому компоненті проекту – Стартап Школа Sikorsky Challenge. У лютому у технічному університеті розпочнеться цикл навчання стартаперів за найкращими світовими методиками та за участю провідних тренерів. Кінцевий термін подання заявок – 11 лютого 2020 року. Реєстрація – https://forms.gle/xkzzuLTvGJfJL4Sn6
На навчання запрошуються автори інноваційних технологічних ідей, бажаючі бути учасниками стартапу (кофаундери), вчені, винахідники, аспіранти, студенти.

До викладання запрошуються високопрофесійні тренери, ментори, експерти, що мають практичний досвід. Школа співпрацює з інвестиційними та венчурними фондами, приватними інвесторами, «бізнес-ангелами» як українськими, так і закордонними.

«Вінницька міська рада підтримує проект Стартап школи у Вінниці. Ми зацікавлені в новітніх проектах, які можуть сприяти місцевому розвитку у різних напрямках. Адже стартап – це творча робота з новим задумом, це пошук бізнес-моделі для інноваційної ідеї, якої раніше не було, і яка в майбутньому зможе вирішувати певні завдання. Навчання у такій школі дозволяє винахідникам працювати в єдиному креативному полі, навчатись, спілкуючись, втілювати свої ідеї та розробки. А ми зі свого боку можемо знайти проект, який дозволятиме місту вирішувати конкретні завдання або автоматизувати ті процеси, які органи місцевого самоврядування хочуть вдосконалити», – каже директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко.

Враховуючи досвід попередніх років, цього року до роботи стартап школи для кожної команди буде залучено окремого ментора.

Деталі проекту за посиланням http://ininv.vntu.edu.ua/ukr/index.php…

Попередня публікаціяУ Вінниці на вулиці Зулінського не очистили тротуари від льоду, відповідального керівника оштрафували. Фото
Наступна публікаціяВ Літині врятували трьох лебедів