Вінницькі кардіологи – одні з кращих професіоналів в країні. Фото

У Вінниці кардіологи – одні з кращих професіоналів в країні. Про це повідомляє мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці. 

"Приємно, що вінницькі кардіологи – одні з кращих професіоналів в країні. Наш кардіоцентр, який зараз працює на базі першої міської лікарні, – третій рік поспіль лідер в Україні з інтервенційних втручань на судинах серця. Найголовніше, що за цим – сотні врятованих життів: у 2019 році медики провели 669 екстрених стентувань.

За даними Асоціація серцево-судинних хірургів України, Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології посідає другу позицію в державі за кількістю коронарних стентувань.

У минулому році наші лікарі поставили стенти тисячі пацієнтам – це на 24% більше, ніж 2018 року. Також на третину зросла кількість коронографій – ця діагностика допомагає обстежити стан судин. Всього ж у центрі виконали 331 кардіохірургічну операцію за підтримки фахівців Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

Не ігноруйте біль у серці, звертайтесь до лікарів вчасно. Профілактика та здоровий спосіб життя теж важливі. " – повідомляє очільник міста. 

Попередня публікаціяНа залізничному вокзалі чоловік викрав у жінки мобільний телефон
Наступна публікаціяОдин з управлінців Вінницької Облради «спалився» на хабарі