У Вінниці міська рада відповіла на петицію щодо прокладення комунікацій на вулиці Покришкіна

У Вінниці міська рада відповіла на петицію щодо прокладення комунікацій на вулиці Покришкіна. Нагадаємо, що з даною петицією до міської ради зверталась вінничанка Алла Білошкурська. На дану петицію міська рада надала відповідь. 

"Програмою економічного і соціального розвитку міста на 2020 рік, передбачено дольову участь виконкому (70% вартості будівництва) у будівництві вуличних мереж водопроводу та каналізації для приватного сектору міста, за умови надання мешканцями проектно-кошторисної документації на будівництво з позитивним висновком державної експертизи та їх готовності фінансувати першу чергу будівництва, не менше як на 30% проектної вартості.

Для можливості опрацювання питання будівництва на умовах дольової участі виконкому у фінансуванні, необхідно мешканцям провести збори, визначитися з кількістю власників, бажаючих підключити свої будинки до централізованого водопостачання, на зборах вибрати ініціативну групу, яка буде уповноважена від імені мешканців вирішувати питання будівництва, замовити в КП «Вінницяоблводоканал» технічні умови на проектування та виготовити проектно-кошторисну документацію.

При наявності проектної документації з позитивним висновком державної експертизи, департаментом міського господарства буде розглянуто питання щодо будівництва вуличної мережі каналізації для приватних будинків вул. Покришкіна на умовах дольової участі, за рахунок бюджету розвитку міста наступних років. " – йдеться у відповіді.

Попередня публікаціяУ Вінниці центр служби крові розпочав працювати по суботам, адже потреба у крові є постійною
Наступна публікаціяНа Вінниччині синоптики прогнозують снігопад та пориви вітру