У Вінниці проводять поточний ремонт доріг за допомогою рециклерів

У Вінниці проводять поточний ремонт доріг за допомогою рециклерів. Про це повідомляє Вінницька міська рада. 

Наразі на вулицях міста працюють кілька бригад, які ремонтують пошкоджені ділянки доріг за допомогою рециклерів. Це дозволить уникнути значного руйнування дорожнього полотна до весни, коли вже можна буде розпочати повноцінний поточний ремонт та покращити умови для пересування автомобілів. 
 
Вже кілька років поспіль у Вінниці для ремонту доріг у морозну погоду використовують спеціальні машини для ремонту доріг – рециклери. Це дозволяє подовжити термін експлуатації асфальтного покриття та зупинити подальше руйнування через перепади температур у зимовий період. 
 
Роботи проводяться вибірково по всьому місту, де виникають пошкодження в асфальтному покритті, які при недотриманні швидкісного режиму автотранспортом можуть призвести до ДТП. Тому виконується ремонт полотна, що сприяє підвищенню безпеки руху в зимовий період та зупиняє подальше руйнування даних ділянок.
 
Як зазначив начальник відділу ремонту об’єктів благоустрою департаменту комунального господарства та благоустрою Леонід Демченко, нещодавно такі роботи проводились по вулицях Князів Коріатовичів, Зулінського, Д. Нечая, Київська, Дубовецька/Привокзальна. Наразі роботи тривають на вулицях Келецька, І. Бойка, Зодчих-Пирогова, Л. Ратушної, Некрасова.
 
Основні ж роботи з поточного ремонту доріг та магістралей заплановано розпочати з настанням стійкої теплої та сухої погоди орієнтовно у квітні. 

Попередня публікаціяУ Вінниці на вулиці Соборній розпочали масштабну реконструкцію вуличного освітлення. ФОТО
Наступна публікаціяНа Вінниччині відбулась ротація керівного складу територіальних відділів та відділень поліції