Відповідального за провал децентралізації у Вінницькій області призначили радником губернатора

Попри те, що новий президент та його політична сила "Слуга народу" на президентських та парламентських виборах обіцяла українцям повне перезавантаження влади та нові обличчя, у Вінницькій області дива не сталось.

Новий голова Вінницької ОДА Владислав Скальський призначений вже Володимиром Зеленським теж анонсував потужні соціальні та кадрові ліфти для молоді та нових фахівців, як один зі своїх головних пріорітетів на посаді очільника області. Але на сьогодні кадрові заяви очільника області залишаються лише деклараціями.


В структурі обласної державної адміністрації існує більше 30 топ-посад чиновників. Це чотири заступники голови ОДА, керівник апарату ОДА, два десятки директорів обласних департаментів та управлінь облдержадміністрації (структурні підрозділи обласної адміністрації) і радники губернатора.

Так от, у всій системі обласної влади з'явилось лише два нових чиновники – перший заступник голови Сергій Здітовецький, та заступник голови Олександр Піщик. Соціальна заступниця Наталя Заболотна мігрувала на посаду з обласного соціального департаменту ОДА, на своїй посаді заступника залишився освітянин Ігор Івасюк, працює далі на посаді керівника апарату ОДА і Валерій Бойко. В усіх інших численних департаментах та управліннях жодних кадрових змін так і не відбулось, якщо не рахувати багатостраждального управління культури, в який вже потрібно було призначати будь-кого і давно, так як попередній керівник Станіслав Городинський повернувся в рідні пенати Вінницького музичного коледжу ім. Леонтовича. 

Продовжують радити губернатору від Зеленського і численні радники, які перейшли Владиславу Скальському у спадок від губернатора Порошенка.

Деякі з цих радників навіть беруть участь в щопонеділкових апаратних нарадах голови ОДА з структурними підрозділами – це керівник виборчого штабу "Блока Петра Порошенка" на місцевих виборах 2015 року Віктор Вікалюк та депутат обласної ради від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Чаленко (на фото).

Але будемо об'єктивними та справедливими до нового керівника обласної адміністрації, все таки деякі кадрові призначення він зробив.

Фото з фб сторінки Олега Левченка

Владислав Скальський призначив своїм радником ексдиректора "Центру розвитку місцевого самоврядування" Олега Левченка, – про це повідомив телеграм-канал "Політична Арена Вінниччини".

Що в Україні може бути кумедніше "95 кварталу"? Запитаємо ми.

Ну хіба що сьогоднішня Верховна Рада – відповісте ви.

А от і ніт.

Кадрові призначення у Вінницькій області і формування "команд" – ще те шоу.

Останнім часом ми приділяли багато уваги провалу реформи децентралізації у Вінницькій області, навіть провели голосування, хто ж на вашу думку відповідальний за ганебне передостаннє місце Вінниччини в реалізації реформи в нашій області

Так от, срібний призер цього голосування і основний драйвер провалу децентралізації та об'єднання громад у Вінницькій області Олег Левченко став радником голови Вінницької ОДА. 

У нас все, – пише "Політарена".

Нагадаємо, раніше ми вже детально аналізували проблеми реформи децентралізації у Вінницькій області: Вінниччина знову аутсайдер по децентралізації. Хто винен і що робити?

 

Попередня публікаціяУ Вінниці письменниця і поетеса Катерина Калитко отримала чергову літературну премію
Наступна публікаціяНа Вінниччині планують збудувати новий сучасний спортивний комплекс. Проект